Koty i nitki

czyli moje puszyste pasje

Czym bawią się koty?

Opublikowano 12 listopada 2009

kot bawi się papierem Jakiś czas temu pisałam na temat zabawek kotów. Wracam do tego tematu gdyż kilka nocy temu Mikusia pokazała co to znaczy nudzący się kot. Mika zazwyczaj bawi się w nocy i czasami jest to zabawa uciążliwa akustycznie – zrzuca kasztanki z kredensu, drapie pudła pod łóżkiem, wybiera z koszyka grzechoczące zabawki. Jednak chyba wolę te zabawy głośniejsze gdyż z kotami jak z dziećmi – gdy są cicho to broją. :-)

Mąż wstał rano pierwszy i poszedł do kuchni. Usłyszałam jedynie „chodź zobaczyć jak bawiła się Mika”. Takie słowa budzą mnie momentalnie gdyż oznaczają jakieś straty i zniszczenia. Kiedy weszłam do kuchni zastałam taki obrazek:
kot bawi się papierem

Ucieszyłam się, że to tylko papier i nie wrzuciła rolki do fontanny. Ostatnio kiedy to zrobiła papier wysączył wodę i pompka ledwie to przeżyła. Mika jak tylko zobaczyła nasze zainteresowanie przybiegła aby kontynuować zabawę.

kot bawi się papierem
Na więcej zdjęć zapraszam do galerii KOCIE ZABAWY.

Komentarze

1 komentarz do “Czym bawią się koty?”

  1. [...] do zabawy. Przykładem jest Mika, która od czasu do czasu uznaje, że do zabawy służy np. rolka kuchennych ręczników lub jak ostatnio rolka papieru toaletowego. Poniżej dokumentacja fotograficzna tego co zastałem w [...]

Dodaj komentarz: