Koty i nitki

czyli moje puszyste pasje

Gwiazdki

Opublikowano 24 stycznia 2012

śnieżynki W grudniu wszyscy pokazują świąteczne ozdoby i zawsze wtedy nabieram ochoty na zrobienie czegoś świątecznego. Oczywiście jak biorę się za robotę na początku grudnia to do świąt nie zdążam wykończyć robótki. I tak w 2010 roku (to nie błąd!) zaczęłam robić na szydełku gwiazdki, które miały ozdobić okno. Było ich jednak za mało. W grudniu 2011 dorobiłam kolejne ale nadal nie wystarczyłoby na ładną okienną ozdobę. Kilka dołączyłam więc do prezentów a reszta poczeka na grudzień 2012.
Poniżej kilka zdjęć ukończonych gwiazdek. Mika oczywiście nie dawała gwiazdkom spokoju. Bez przerwy wskakiwała na deskę, wyciągała szpilki i gryzła serwetki. Na piątym zdjęciu jak się przyjrzycie widać oderwany łańcuszek. Wygląda to tak jakby chciała odgryźć ten sztywny od żelatyny kawałek. Zastanawiałam się nawet czy zapach żelatyny dodatkowo nie przyciągał kocicy.


Komentarze

3 komentarzy do “Gwiazdki”

  1. dorota mówi:

    Witam, zachwyciły mnie pani gwiazdki na choinkę. Chciałabym takie zobić, czy zehciałaby pani przesłać mi chociaż jeden schemat. pozdrawiam

  2. Beata mówi:

    Dziękuję bardzo za miłe słowa. Niestety schematy mam na papierze. Ale polecam stronę: Szkoła szydełkowania. Tam był w grudniu 2013 kurs robienia rożnych śnieżynek. Są tam schematy i informacje co i jak robić.

  3. dorota mówi:

    Serdecznie dziękuję za podpowiedź, dodam tylko że ja też uwielbiam koty.

Dodaj komentarz: